En iyi açık parfüm
en iyi açık parfüm


 En iyi açık parfüm 

 

KADIN - ERKEK - UNİSEX PARFÜMLER

 

 

 DİKKAT 

 BU YAZI SADECE 1 DAKİKANIZI ALACAK 

 PARFÜM   KONUSUNDA   BİLİNÇLENMEK İÇİN  1 DAKİKANIZI

AYIRMAYA DEĞER 


 

 


 

 ÖNCELİKLE DOĞRU YERDESİNİZ. 


Alberto sego markası neden en iyi açık parfüm ve neden en iyi esanslar ile sizlerin karşısına en özel ürünleri sunar?


Esanslar bugün kimya sektörü sayesinde malesef neredeyse hepsi sentetik. Yapay olmayan yüksek kalitede esans bulmak malesef çok zor. Bu esanslar ile yüksek deneyimle yapılmış açık parfümlerin bulunması daha da zor.


Alberto sego firmasının tüm esansları İsviçre'den gelmektedir. Sentetik ve tutunucu (kalıcılığı arttıran zararlı yağlı maddeler) yapay esanslar asla kullanılmamaktadır. Bir parfümün kalıcılık ve fark edilirlik özellikleri yanı sıra, kokunun berraklığı, yapay kokmaması, notalarının olması, filtrelenmiş olması, belirli bir zaman dinlendirilmesi (modele göre) önemli faktörlerdir. Karıştır, hazırla ve gönder ürünlerden ne koku performansı nede koku kalitesi açısından hiç bir verim alamazsınız. Alberto sego parfüm hazırlığı sırasında özel işlemlerden geçer. Test edilir ve öylece satılmak üzere raflara konulur.

en iyi parfüm

Yine parfüm aldığınızda en önemli faktörlerden biri tabiki de kullanılan vaporizerdir (sprey başlığı). Çoğu firma çok fazla sıkan parfüm başlıkları ile sizi yanıltır. Bu parfümün çabuk bitmesine neden olduğu gibi, az sıkan bir üründen daha da fazla sıkarak kalıcılığı fazla göstermeye çalışırlar. Hem yanıltmaca yapılmış olur hemde parfümünüz hemen biter. Alberto sego firması ürünlerinde az sıkan spreyler kullanır ve buna rağmen performans konusunda iddalıdır. Müşterilerin bir çoğu bu konuya asla dikkat etmez.


Bir parfümde esans oranının çok fazla olması o parfümün çok iyi olduğu anlamına asla gelmez. Litresi 400 dolar olan bir esans ile yapılan parfümü yine litresi 50 dolar olan esans ile yapılmış bir parfümle karşılaştırmak ne kadar mantıklı olabilir ? Litresi 50 dolar olan esans ile yapılan bir parfümün yarısı esans olsa bile, ne kadar kaliteli bir ürün olabilir ki? Esans oranlarımız çok yüksek söylemleri ile kalitesiz ürün almamanızı tavsiye ederiz. Çoğu müşteri bu konuda da dikkatsizdir ve deneyimli kişiler devamlı bizim markamızı bu yüzden tercih eder. Çoğu firma bizde esans oranı çok yüksek diye de yanıltmaca yapar.

 Alberto sego parfüm kodları ve alışveriş için tıklayınız  

alberto sego parfümParfümde dikkat edilmesi gereken diğer bir konu ise kaldıkça kokunun sabit bir koku şeklinde etki vermemesi. Yani parfümünüz her an aynı kokmayıp, her an farklı izler bırakarak ve bu izleri bıraktığında sizi rahatsız etmeyecek şekilde kokması (ekşime veya kokuda rahatsız edici bozulma olmaması) gerekir. Sentetik esans ile yapılan parfüm kesinlikle hep aynı şekilde kokar ve aynı koku şekli ile biter. Uyguladıktan sonra açılışta nasıl kokuyorsa, son anda yani bitim aşamasında da aynı kokar. Bu parfümün esansının sentetik ve notasız olduğunu yansıtır.Bu konuyu şöyle daha net açıklayabiliriz. Mesela alberto sego enigma modelinin içerisinde
üst notalarda: Karabiber, Bergamot , Narenciyeler , Sardunya
Orta notalarda: Sichuan biberi, Elemi, Amber, Pembe biber
Alt notalarda: Vetiver, Paçuli, Miski amber, Labdanum (Cistus ladanifer) bulunur.

 


Bu parfümde ilk sıktığınız anda yukarıda yazan tüm notalar hissedilir ve zaman geçtikten sonra örneğin: bergamot diğer notalardan önce buharlaşıyor ise geriye kalan etken notaların etkisi kalır. Koku bu sayede daha başka bir hal alır. (aynı uzaya parça parça ayrılarak fırlatılan bir mekik gibi düşünün) Bu başka forma geçen kokununda güzel olması gerekir ki  buda çok özel çalışma gerektirir. Daha sonra sırayla notalar buharlaşır ve koku bitime uğrar. Bu tarz kaliteli esansların piyasada kullanımı çok az firma tarafından gerçekleştirilir. Bu da en iyi açık parfüm markası ve diğer ürünlerin yapımına karşılıktır.

 

 

 MÜŞTERİLERİMİZİN İNSTAGRAM YORUMLARINA BAKABİLİRSİNİZ 

 İNSTAGRAM İÇİN TIKLAYINIZ   KULLANICI ADI: @albertosegoperfume 

 Herkes güzel kokmayı tabi ister ama herkes hem güzel hem kaliteli kokamaz. Her parfüm de böyle kokmaz. Oda spreyi de güzel bir kokudur ama kalitesi tabiki bir eau de perfume gibi asla olamaz. Ayrıca her parfüm de kaliteli değildir. Üretim aşaması, kullanılan malzemeler, deneyim ile birlikte o ürünün kalitesi belirlenir.Bütün açık parfümleri aynı düşünmemek gerekir. Malzeme kalitesi üst seviyelerde olan ürünler, en az orjinal diye tabir edilen ürünler kadar kaliteli olabilir. Kalitesiz ürünlerle yapılan ürünler tabiki bu durumu tam tersi haline de getirebilir.Açık parfüm konusunda markamız bir çok insanın tercih ettiği bir markadır. Feedback (geri dönüşler) de rekor kıran alberto sego markası, pahalı olan orijinal kutusundaki modellerin en iyi klasmanındaki ürünleriyle rahatlıkla hem fiyat hem performans olarak kıyaslanabilir. Hatta onlardan daha da üstünlük sağlayacak şekilde üretilmiştir. (fiyat/performans) Süper kampanyalarımızı takip edebilir ve bilinçlenme adına her türlü soruyu uzman kadromuza sorabilirsiniz.Parfümler sizin karakter ve ruh halinizi yansıtan özelliktedir. Bu yüzden sizin için hem kendi tasarımımız hemde bir çok muadil modelle karşınızdayız. Bayanlar ve erkekler için en çok hangi kokuların tercih edildiğini irtibat sayfamızdan sorabilir her türlü sorunuza uzman ve deneyimli kadromuz ile cevap verebileceğimizden emin olabilirsiniz. En iyi açık parfüm markası ve en iyi esansiyel yağlar (esans) : Alberto Sego

 

 MÜŞTERİLERİMİZİN 

 İNSTAGRAM YORUMLARIMIZA BURADAN BAKABİLİRSİNİZ 

 

  

Parfüm kişiye göre farklı amaçla kullanılır. Güzel kokmak, kötü kokuyu engellemek veya daha iyi bir havaya sahip olmak için kullanılır. Fakat bazı kullanıcılar için bu durum tam tersi yaşanabilir. Kalitesiz malzemeler ile yapılmış olan bir parfüm nefes darlığı, kaşıntı ve döküntü yapabilir. Bu yüzden aldığınız ürünün kalitesini zaten hemen ilk kullanımda anlarsınız. Müşterilerimizin en büyük seçim sebebi olmamızın nedeni, kalitemizin yüksek ve deneyimimizin uzun yıllara dayanmasıdır.

 

 Alberto sego parfüm kodları ve alışveriş için tıklayınız 

 Alberto sego parfüm kodları ve alışveriş için tıklayınız 

 alberto sego parfüm

 Bilek, boyun ve diğer bölgelerinize sıktığınız ürünlerimizi, özellikle bileğe uygulanma sonrası bilekleri birbirine sürtmeniz parfümü daha kalıcı yapmaz. Tam tersine özellikle bizim gibi notalı, kaliteli esans kullanan ve bu şekilde yapılan parfümün yapısını bozabileceğinden, asıl kokunun değişmesine ve koku tazeliğinin yok olmasına neden olursunuz. Bu yüzden parfümü uygulayın ve başka bir müdahalede bulunmayın.Parfümlerimizi aşırı sıcak ve güneş alan yerlerde muhafaza etmeyiniz. Zaten sizler için harika şekilde filtrelenip demlenen ürünler hazırladık. Ürünleri serin yerde muhafaza etmeniz kokunun kalitesi için çok önemli faktördür.Her zaman 50 ml şeklinde satışlar gerçekleştirmekteyiz. Büyük şişelerde parfüm alınca ekonomik diye düşünürsünüz ama daha avantajlı görünen bu durum kesinlikle dezavantajlıdır. Nedeni : Kullandıkça boşalan şişenin oksijen fazlalığı formülü bozar ve koku değişmeye başlar. Parfümlerimizin formülasyonu harikadır ve sizlere şişedeki parfümünüz bitene kadar en kaliteli şekilde sunumu düşünmekte ve buna göre şişelemekteyiz. Deneyimlerimiz bunu söylemektedir.Unutmayın herkes parfüm kullanabilir ama herkes deneyimli bir parfüm kullanıcısı değildir. Deneyimli parfüm kullanıcıların bizi tercih etme sebeplerinin çoğunu yukarıda dillendirdik. Sizde parfüm kullanıcısı iseniz, ürünlerimizi deneme sonrası sabit müşterimiz olacağınızdan emin olabilirsiniz.

 

 Alberto sego parfüm kodları ve alışveriş için tıklayınız 

 Alberto sego parfüm kodları ve alışveriş için tıklayınız 

alberto sego parfüm

 


 Unutmayın bu bilgileri size çoğu firma sunmaz. Bizim reklama ihtiyacımız yok. 

 Ürünlerimiz ve müşterilerimiz en büyük reklamımızdır. 

 

 

 MÜŞTERİLERİMİZİN İNSTAGRAM YORUMLARINA BAKABİLİRSİNİZ 

 İNSTAGRAM İÇİN TIKLAYINIZ   KULLANICI ADI: @albertosegoperfume 

 

 

Merhabalar ismin Derya. Öncelikle hafif kokulardan hoşlanan yada orta ağırlık maksimum olmak üzere .. Koleksiyona sahip biriyim. Parfümlere bayılıyorum. Şu ara dolar yüzünden saçma sapan olan parfüm fiyatları (özellikle vergisi yüksek) artık alacak durumda değilim. Ortalama 1000 tl bir parfüm. Piyasada tester diye satılan parfümlerinde yüzde 99 u sahtekarlık üzerine.. Hepsi yalan. Alternatif klon üreten bir firma arıyordum. Yorumlarda gerçekten inanılmaz şekilde başarılı olduğu belirtilen alberto sego markasına rastladım. Bundan 1 hafta önce çok severek kullanmış olduğum 4 bayan modeli aldım ki oirjianellerini kullanan biriyim.
Aldığım ürünler :
Chloe Love
Hermes Elixir Des Merveilles
Chanel Tendre
Öncelikle parfüm konusuna geçmeden müşteri hizmetlerindeki kişilerin aşırı derecede iyi niyetli olduğunu belirtmek isterim. Ben ilk bana parfüm önermelerini istediğimde bana öneride bulunmadılar. Kendilerinin 200 den fazla çeşitlerinin olduğunu belirtip tarzınıza uygun bir parfüm gönderemez isek mutsuz alışveriş ile sonuçlanan bir alışveriş olmamasını belirttiler. Bu benim çok hoşuma giden bir durum. Başka firmalarda direk şunu al diye öneride bulunuyorlar. Para odaklı ve müşteri odaklı firmaları böyle ince aytıntılar ile yakalayabiliyorum bazen. Neyse şimdi konumuza dönemlim..
öncelikle korkarak almadım desem yeridir. 4 ürün ve fiyat 200 tl ayrıca kargoyu da firma ödüyor !
Parfümler geldiğinde öyle bir kutuda geldi ki.. tamamen kalite kokuyor. Süper şekilde köpüklü poşete sarmışlar. Kargonun dış poşetine bile özel kağıtlar bastırmışlar. Kırılır vs diye kargocuyu uyaran ve aşırı şekilde görünecek ilginç ince şerit kağıtlar mevcut. Şişeler bir harika. Yani bu kutu ve şişeler ile bu fiyata süper hediye olur. Hiç açık parfüm gibi durmuyor. CHloe love orjinal kutusunda da aldım. İnanın kutusu , ambalajları, şişesi hepsi yarışır durumda. Koku kaliteleri anlatmıyorum bile. Bu ince ayrıntıları düşünen bir firma kokudan feragat etmez. Yorumların hepsinin doğru olduğuna inanın sizde kullanınca anlayacaksınız. Çekinmeden tavsiye ediyorum. Bilgilendirmeleri ve dürüst ticaretlerinden dolayı firmayı tebrik ederim. Aklınıza bir hediye almak gelmediği zaman ... Acaba ne hediye alsam ? dediğinizde süper ambalajı ile kaliteli ürünlere sahip alberto sego parfümlerini öneririm. Bitince yeniden görüşeceğiz gibi duruyor. Bir set almak için inanın can atıyorum.
Firmanızdan orjinalini kullanan biri olarak Rochas men aldım ve bravo diyorum sizlere.. Burada abrtı gibi bir yorum olacak ama 6 senedir kullandığım parfümden daha performanslı ve net bir ürün geldi. Ortalıkta bunun tester diye çok sahtesi var. Dedim ki birde bu övülen markadan almalıyım. Rochas men modeli alberto segonun harika kutu ve şişesinde geldi ki.. bu kutu kalitesi bile orjinalinde yok :D şaka gibi .... minnacık spreyde harika performans yakalanıyor. Az sıkınca da kolay kolay bitmediğini fark ettim. Orjinali bunun 3 katı sıkıyor... Bir ürünü orjinali ile kıyaslacağımı hiç düşünmezdim. Gurur kaynağısınız. İletişimlerinden işlerini ne kadar iyi yaptıkları ve bu işi severek yaptıkları çok net. Sırada tom ford black orchid ve trauma modelini deneyeceğim.
Abi siz naptınız ya. Tom Ford black orchid en az bakın inanın en az orjinali kadar iyi
İnternet üzerinden araştırmalarım sonucu kendime hem etkili, hem kalıcı, hem fark edilir, hem hafif, hem de kimseyi rahatsız etmeyen özel bir parfüm arıyordum. Escentric Molecules - Molecule 02 modeline karar verdim. Fiyat araştırması yaptım ama bütçem için çok pahalı bir modeldi. Daha sonra en iyi muadil açık parfüm arayışı içine girerek alberto sego parfümü buldum. Bu model kendilerinde vardı ve premier ürün olduğunu ogrendim. Set kampanyası ile de aldım . Ürün geldi ve muazzam. Süper ötesi bir koku ve tam aradığım tarzda. Çok saygılı bir firma. Daha sonra bu markanın orjinalini buldum ve denedim bir mağazada. İnanın birebir aynı yapılmış. Bu firmayı parfüm severler iyi tanımalı.
givenchy irresistible absolutely harika olmuş. Bitti dediniz. Yeni üretim ne zaman olacak haber verir misiniz. Sipariş numaram 3210. Bilgilerime ulasabilirsiniz. Buraya girmedim
Müşterilerinizin fikirlerine değer verdiğinizi de bu sayede anlamış olduk. Marc Jacobs decadence de gelmiş .. ilk fırsatta alacağım
Almış olduğum harika Xerjoff More Than Words unisex kod no: 1392 premier üründen bahsedeceğim ki bunu set içerisinde aldım ve daha uygun fiyata geldi.

Cümleler kurup anlatabilir miyim bilmiyorum ama ud (öd), amber ve harika çiçek notalarını eşit olarak birleştiren ılımlı bir yayılıma sahip şekilde açılır. Ud karanlık ve yosunlu hissettiriyor; çiçek notaları içerisinde bulunan harika kalitedeki gül ve beyaz çiçeklerin bir kombinasyonu olarak karşınıza çıkacak. Ambergris, dünyevi, yeşil ve hafif mineral ve küllü hisseden misk akoru. Meyveler, tatlı ve harika içeriklere sahip ve yukarıda belirttiğim anlaşmaları bunlarla birleştirin. Koku doğrusal; firmanız zaten harikalar yaratıyor. Bu kadar yüksek kaliteli muadil açık parfüm başka yerde tatmadım. Ambalaj, ilgi, kibarlık ve bilgi verme konusunda harikasınız ve iyiki buldum sizi. Çoğu yorumların abartılmış olduğunun düşünen ön yargılarıma şu an hakaret ediyorum. Yaradan yolunuzu bahtınızı cidden açık etsin ki sizin gibi firmalar çok zor bulunası firmalar oldu. Netten onca alışveriş yaptım bana parfüm gönderdiklerini zannetmişler. (SİZİN MUHTEŞEM ÜRÜNLERİNİZİ KULLANDIKTAN SONRA BU KANIYA VARDIM) Açılış akorları kuru ve bu şekilde devam eder. Xerjoff zor bir marka ve muadilini çıkarmak her babayiğitin işi değil. Orjinalini tadan biri olarak söylüyorum. Tatlı ud, meyveli ve hafif ambergris akorları ile çiçek kokusu olarak özetlenebilir ve basit gibi durabilir ama muhteşem bir kombiyasyon. Koku şık, dünyevi, zarif, resmi, çiçekli, tatlı meyveli, olgun, yumuşak, zengin, sıcak, odunsu ve hoş hissettiriyor. Elinize sağlık. Her çıkan yeni modellerinizden de almaya çalışacağım ki bu fiyatlara devam ederseniz ve set kampanyanız oldupu sürece kesinlikle sizinleyim. Kalitenizi düşürmemeniz dileği ile hayırlı çalışmalar diliyorum. Özellikle Emre bey e ilgisinden dolayı çok teşekkür ederim.
Jean Paul Gaultier modellerinizin hepsini kullandım. Jean Paul Gaultier Le Beau modeline de bir el atıp listenize ekler misiniz? İyi çalışmalar dilerim.
Decadence modeli gelecek demiştiniz. Belirli bir tarih var mı ? Ürünlerinizi severek kullanıyorum. Lütfen haber ederseniz. Albertosego.con sitenizdeki sipariş numaram 3502 . İrtibat bilgilerim var orada. Çıkınca lütfen tel mesajı veya mail atarsanız sevinirim. Hayırlı bereketli işler.
Tom Ford mandarino di amalfi tam bir yaz kokusuymus. İyi iş olmuş. Tebrikler. Kalite bomba
Lütfen kaliteyi bozmayın 🙏
Sizi ekşi sözlükte buldum. Orada her yazar her şeyi beğenmez ama sizin ürünleri beğenmiş ve bununla alakalı da güzel şeyler yazmışlar. Bende sipariş verdim ve ellerinize sağlık. Artık müşterinizim. Gerçekten gurur duydum. Yerli marka olmanıza ve bu kaliteye şaşkınım. Başarılarınızın devamını dilerim. Whatsapp hattındaki arkadaş çok ilgili ve yardımcı. Ayrıca bana bile sabır edebilen birisi. Kazandığınız para helali hoş olsun.
1092 kod no lu Givency ultramarine modeliniz ne zaman gelecek . Bitmesine şaşırmadım daha önce kullanan bir müşteriniz olarak.
Memo modellerinin premier de dahil olmak üzere hepsini aldım. Alberto sego kullanmamak bütçenize düşman olduğunuzu belirtmek demektir. Bir kere alın inanın kaybetmeyecek, kazanacaksınız. Ufacık endişe olmasın aklınızda. Şaşırtıcı kalite
Yaz için narenciye kokusu düşünenlere Tom Ford Mandarino di amalfi unisex kod no: 1406 öneririm. Mis gibi mandalina portakal (basit değil) ve birebir tutturmuşsunuz. Pahalı diye alamamıştım. Yanındaki hediye içinde teşekkür ederim.
Yorumların tamamının gerçekliğini ürünlerini kullanarak anlamış oldum. Şu yaz sıcaklarında bile performanslarına diyecek yok. Harika parfümler
Yaz için kullanılabilir karışık bir set aldım. Setimin içeriği

Acqua Di Parma - Fico di Amalfi
Chanel - Allure homme sport eau extreme
Aventus
Armani black code

4 lü set kampanyasını aldım. İlk başta tek almalyım diye düşündüm. Daha sonra kampanyanın fiyatı daha cazip geldi riske girdim. İnanın iyi ki riske de girmişim. Ürünler şahane. Yukarıdaki 4 ürünün 3 ünün orjinalini zaten kullanıyordum. İnanın fiyat performans konusunda söylenecek olumsuz kelime bulamamaktayım. İnstagram sayfalarına girdim. Oradan alışveriş yapıp yorum yazan 3-4 kişi ile de mesajlaştım. Saolsunlar dönüş yaptılar. Kendilerinin de memnun kaldıklarını belirttiler. Sonra yorumlara inandım ve alışveriş yaptım. Yüzlercee mesaj var.

https://www.instagram.com/p/B8UQo6Elc5a/

Bu mesajı da ben ekleyerek katkıda bulunmak ve içimden gelenleri yazmak istedim. Arkadaşlar ürünleri gerçekten kaliteli bir firma. Araştırın ve ona istinaden deneyin derim.
Parfümseverler 1 saniye bile düşünmesin. Denemediğim modeli kalmamıştır diyebilirim. Koleksiyon yapacak kadar çok model aldım. Fİrma çok ilgili, kibarlar ve çözüm odaklılar.
Ekşi sözlükte felan gördüm bu markayı. Adamlar gerçekten işinin ustası. Abartı sanmayın
Olumsuz tek bir kelime ve tek bir hatanızı dahi bulamıyorum.. Hizmet anlayışınızı asla değiştirmeyin lütfen. Kalitenizden taviz vermeyin. Yeri gelin zam yapın ama kaliteyi düşürmeyin.
Lütfen Marc Jacobs decadence yani çanta parfüm, çanta şeklindeki şişesi olan parfümden yapar mısınız?
Baylar bayanlar ben bu firmanın çok abartıldığını düşünüyordum. Denemekten hiç ama hiç bir ley kaybetmezsiniz. Bu fiyata bulunabilecek demeyeceğim pahalı modellerden bile daha iyi ürünleri var ki kendileri piyasaya göre kalite karşılaştırması yaparsanız bedava. Alınabilinecek en güzel anneler günü , babalar günü , sevgililer günü hediyesi parfümler. Ambalajları, kutuları her şeyi özenle düşünülmüş. Buna açık parfüm diyeni dövmeleri lazım. Bildiğiniz marka modellerden alıp denemenizi ve kalite karşılaştırması yapmanızı tavsiye ediyorum.
Parfums de marly Layton aldım. Orijinal kulllanıcısı idim. Fiyatlar orjinalde artık saçmalık ötesi. Parfums de marly markasının en bilindik modeli ve en tutulan modeli laytondur. Alberto sego yine yapmış yağacağını. Resmen parfüm sizinle konuşuyor. Yanında gönderdikleri ufak minik süprizler de ayrıca insanı mutlu ediyor. Parfümle ilgili konuşacak isek

Modern ve temiz kimseyi rahatsız etmeyen ve bir o kadar da güzel kokan bir parfüm. İçindeki notaları zaten biliyorum ve yeşil elma yanında özel bir vanilya birlikte harika uyum sağlamış. (Bunda da) Az da olsa lavanta hissedebiliyorum ama erkeksi denilebilir. Kakule keskinliği ve bir o kadar da ferah oluşu yanında odunsu notalar harika derinlik sağlıyor. Ferah açılışa sahip ve temiz bir şekilde kokusu yürüyen bahar ve yaz için son derece uygun bir parfüm. Performansı orijinalinden inanın daha iyi. Karşılaştırın hak vereceksiniz. Artık burdayız.
Evet boş bir vaktimde yine premium modellerden almış olduğum Roja Dove - Elysium erkek kod no: 1372 u anlatmak istiyorum.
Klasik ve modern kombinasyonuyla tutarlı harika bir parfüm olmuş. Cennet kokusu diye tabir edebilirim. Meyveli çiçek kalbi beni mest etti. Daha sonra ilgi çekici baharatlı notalara doğru ilerliyor. Taze narenciye kombinasyonuda ek olarak anlatılmaz yaşanır. Sonu, ambergris, deri ve misk ile zenginleştirilmiş kadifemsi mis gibi bir parfüm. Süper uyarlamışsınız ve herşeyi başarılı olmuş. Yine elinize sağlık.
İlgi alakaları mükemmel. Kalitelerine söylenecek bir tek olumsuz kelime söylenemez
Ben premium serilerinin hepsini aldım ve kısa kısa anlatayım.. (kalitelerini anlatmıyorum çünkü defalarca alış yaptım. Mükemmel iş çıkarıyorlar) Premiumlar diğerlerine göre sette 2 parfüm sayılıyor. Neden diye sordum ve içindeki notalar pahalı sadece dediler. Kalite diğer modelleri ile aynıymış ki öyleler. Düz modelleri de harikadır onu da belirtmek isterim. Gözünüz kapalı alın.

Amouage - Jubilation XXV erkek kod no: 1366
Kendinizi lüks ve zengin hissetmek istiyorsanız jubi derim. Yoğun bir koku ve inanılmaz derecede kalıcı. Gerçi havalar ısınıyor ve kalıcılık ister istemez sıcak havalarda düşüyor. Buharlaşma nedeni ile. Çok sevilmeyecek parfüm kesinlikle değil. Belirginliği normal hava şartları içinde yeterli olacaktır. Zaten fiyatı orijinal fiyatına göre komedi. Üst Nota: Kişniş, Portakal, Laden, Tarhun, Buhur, Böğürtlen.
Orta Nota: Guaiac Ağacı, Tarçın, Defne Yaprağı, Bal, Orkide,Gül, Kurutulmuş Karanfil, Kereviz Çekirdeği.
Alt Nota: Çavşır, Paçuli, Mür, Sedir, Misk, Meşe, Akamber, Öd Ağacı, Yağmur Çiçeği.Andy Tauer - L'Air du Désert Marocain unisex kod no: 1332
Fas Çölünün Havası diye tabiri var zaten. Arabic ve oryantal bir koku. Çok belirgin ve aşırı kalıcı. Enteresan bir deneyimdi. Orjinalini denememiştim. İnancım orjinal kadar sağlam olduğu. Çok kaliteli ve berrak kokuyor. Yoğun ve beğendim. Niş parfüm. Kalicilik ve farkedilirlik olarak fazlasiyla sizi tatmin eder. Yumruk kafa göz dalıyor :D
Notaları bergamot, kakule, safran, kimyon, sardunya, paçuli, öd ağacı, deri, vetiver ve misk


Memo African Leather unisex kod no: 1386
Sıcak baharatlar yanında harika bir deri. Öyle tom ford serisi derileri gibi değil. Tam bir deri değil ve dengesi muhteşem ötesi. Kesinlikle favorilerimden. Orjinalini kullanan biri olarak en çok bu beni şaşırttı ve firmaya resmen söveceğim. Bu zamana kadar neredeydiniz arkadaş. Orjinaline bunun tam 2000 tl para saydırdım abime :D harika bir model.


Diğerlerini de yavas yavaş anlatacağım daha sonra. Biraz daha deneyimlemek istiyorum.
Tom ford modelleri üzerinizden çıkmaz .. Adresim artık burası... Yeni zeugma ve enigma extreme modeline ufacık olumsuz yorum yapan burnunu kestirsin :D Abi nasıl tasarlıyorsunuz bunları ya
Enigma extreme modelini herkes gibi bekliyorum. Normal olanı güzel ve eminim bu da çok güzel olacak. Lütfen bilgilendirin çıkınca. Yeni Zeugma dediğiniz gibi harika olmuş. Biraz Chanel bleu andırıyor ama daha sağlam diyebilirim ..
markanın Tom ford oud wood modeli en az kendisi kadar inanın iyi. Diğer modellere göre ağır bir koku zaten ve üzerinizden çıkmıyor. perfekto ... siparişlerim devam edecek. Şu sürat kargoyu da bir bıraksanız tadından yenmez
Devamlı kullandığım ve satın aldığım bu markanın bu kez premium ürünlerinden aldım. Sette uygun fiyata geldi. Aldıklarım hakkında görüşlerime gelecek olursam:

Serge Lutens Chergui tarif edilmesi zor olan bir pardüm modeli. Herkesin sevebileceği türden bir aroması yok ama ben bu kokuya bayılıyorum. Biraz arabic ve oryantal koku sevenler için harika ötesidir. Fas topraklarını yansıtan bir parfüm ama inanın orjinalini de kullandım bu daha başarılı ve performanslı. Yoğun bir parfümdür. İlk püskürtmede yoğun ama açılınca muntazam ve notaları teker teker hissedebiliyorum. Niche parfümlerin önde gelenlerinden.

Memo italian Leather : Abi siz naptınız ya piyasada bulabileceğiniz ve kıvamı mükemmel ayarlanmış en iyi deri kokusu. Sizi hiç yormaz ve klas deri kokusu sevenler için harika. Fiyatı orjinaline istinaden komedi kalıyor. Net bir Akdeniz ve deri kokusu karışımı.


Amouage Jubilation XXV : Ben bu kokunun orjinaline 350 euro verdim arkadaş. Sette alberto sego dan tanesi 100 tl ye bile gelmedi ki kargo da onlardan. (premium ürün diye) Diğerleri 50 ye bile gelmiyor fiyatı. Kokuya gelecek olursak jubi arabic tarzda ama çok modern harika tütsülü bir koku. Bu kokuyu 1 ay kullanınca anlıyorsunuz değerini ve kalitesini. Muhteşem meyveler ile tütsü eşliği yoğun olarak başlangıç yapıyor. Biraz eskiyi andırıyor. Eski ve değerli. Listemde hep önde bir model ki sizde internetten bu modeli araştırın derim. Harika iş çıkarmışsınız alberto sego olarak inanın önceki parfümlere harcaadığım paralara üzüldüm şimdi. Moralim bir yönden bozuk bir yönden de sizden uygun fiyata bu kalitede ürünleri almak insanı mutlu ediyor. Umarım kalitenizden taviz vermezsiniz.
Abiiii ürünlerin yanında gönderdiğin mini tester yeni zeugma harika ya.. Lütfen artık çıkar şunu acele et. Mükemmel olmuş ailecek bayıldık. Zeugma yeni versiyonu acilen bekliyoruz. Demlendirmene gerek kalmadan göndersen olmaz mı? buna bile razıyım. Tüm işlemleri bitince nasıl olur hayal bile edemiyorum.
Kilian vodka ve black Phantom aldım. Kilian sevenler bence kaçırmasın
Albertosego firmasından diesel only the brave modeli aldım.
Gerçekten güzel bir kokusu var. Fiyat mükemmel kaliteye göre. Orjinalini de kullanan biri olarak söylüyorum. Kaliteli bir ürün olmuş ve inanın çok şaşırdım. Kolayca sahip olduğum en iyiler arasında ve benim imza kokum. Bazı çok pahalı EDP modellerinden ve orjinalinden daha başarılı ve çok ucuz. Harika ambalajlama yapmışlar. Kutu 10 numara. İnanın armanide böyle kutu ambalaj yok. İnanın çok şaşırdım. Sırada diğer modelleri deneyeceğim. Gerçekten şaşırtıcı. Sevdiğim her şeyi bir kokuda birleştirmişler ki diesel kokularını severim. Gevrek narenciye, pürüzsüz ve tatlı kehribar, güzel çiçek notaları ve derin ahşapların tüm notalarını bu kadar ucuz bir üründe çok yüksek kalitede hissedebiliyorum. Kalıcılık ve farkedilirlik inanın orjinalden iyi. Kendini kazıklanmış hissettim (bu zamana kadar orjinale bir sürü para vererek) Koku hakkında: Çok canlı ve genç ama erkeksi bir o kadar da ve çekici olduğunu belirtebilirim. Genç yaş için en iyi tercih edilebilir kokulardan. (Herkesin tarzı başka tabi) Umarım kalitenizi bozmazsınız. Aldığınız para helal olsun. Son zerresine kadar. Paket içindeki sürpriz hediyelerde mükemmeldi.
Kilian phantom gelecek mi?
Bu zamana kadar aldığım ürünlerin puanlamasını 10 üzerinden yazmak istedim
Benzerlik ve orjinaline göre performanslarını yazıyorum

eşime aldığım ürünler:
ENigma (benzeri ürün yok) > 10/10
Armani - Black Code erkek kod no: 1012
Armani - Stronger With You intensely kod no: 1326 > 8/10
Bvlgari - AQVA erkek kod no: 1036 > 10/10
Bvlgari - Aqva Amara erkek kod no: 1308 > 10/10
Bvlgari - Aqva Marine erkek kod no: 1038
Bvlgari - Atlantiqve erkek parfüm kod no: 1188 > 7/10
Creed - Aventus erkek kod no: 1068 > 10/10
Jil Sander - Sun Men erkek kod no: 1102 > 7/10


Kendime aldıklarım:

Tom FORD - Black Orchid unisex kod no: 1144 > 10/10
Armani - Code bayan kod no: 1014 > 9/10
Armani - Si bayan kod no: 1018 > 8/10
Calvin Klein - Euphoria bayan kod no: 1048 > 8/10
Dior - Hypnotic Poison bayan kod no: 1076 > 10/10
Escada - Collection bayan kod no: 1292 > 10/10
Escada - Magnetizm bayan kod no: 1294 > 10/10
Paco Rabanne - Lady Million bayan kod no: 1124 > 8/10
Paco Rabanne - Olympea bayan kod no: 1186 > 10/10
Yves Rocher - Evidence bayan kod no: 1274 > 9/10
Yves Saint Laurent - Black Opium bayan kod no: 1162 > 10/10
Yves Saint Laurent - Libre bayan kod no: 1350 > 10/10
Yves Saint Laurent - Manifesto bayan kod no: 1356 > 8/10


harika fiyat performans ürünler. Yeni 4 lü set sipariş ettim ve bunlardan başka modeller. Umarım aynı kalitede gelirler.
issey miyake yaz için çiçekli erkek kokusu öneririm. Harika olmuş ve üzerimden saatlerdir hala çıkmadı.
Neden Marc Jacobs serisi çıkarmıyorsunuz
Tatlı ve aşırı kalıcı koku sevenlere Trauma öneririm.
Aşağıya yorum yapan 12737 misafir bAslikli dostum. İncelemen çok başarılı eline sağlık bilgi için.
Evet bir inceleme yazmak istedim. Bu zamana kadar aldığım alberto sego modelleri ile ilgili ufak detaylar vermek istiyorum.
Umarım herkes için yararlı olur bu bilgiler.

Alberto sego enigma erkek kod no: 1002

Öncelikle bu modelin ALberto sego markasının en çok satılan ve tutulan model olması nedeni ile en başa enigma modelini koydum.Dİor sauvage ile savaşacak bir model üstelik hem uygun fiyatlı, hemde harika kokuyor. Takılı kaldığım kokulardan biri. 10/10 değerlendirilebilecek bir parfüm. Çok seksi ve orta yoğunlukta bir model. Mükemmel bir hediye olabilir. ALberto sego ambalajları ve kutuları bir harikadır zaten. Pahalı şişelere verdiğim paralara acıyorum bu modeli kullandıktan sonra. Kadınların bile bu parfümü tüm sevgi ve tutku ile kıskançlıkla kullanabileceğini belirtebilirim. Böyle yazdığıma da bakmayın tam bir erkek kokusu. Bu model firmanın kalitesinin tastiklenmiş hali. İltifat alacağınız bir model. Ben kullanınca aradan 2-3 saat geçince ilk kokuyu almıyor gibiydim. Uzun süre kullanınca burnun alışıyor kokuya ve çevremdekiler kokunun harıl harıl koktuğunu belirtiyor. İlk açılış resmen bomba. Kız arkadaşımın da favorisi.Çok erkeksi kokuyor ama yaşlı erkeksi değil. Doğru miktarda misk ve odunsuları ve hafif baharatı net alabiliyorum. Hiç bir dalda aşırılığı yok. Herkesin sevebileceği bir model. Gece veya gündüz her zaman kullanılabilir. Çok güçlü değil ama çok büyüleyici. Fiyatı için büyük bir değer. Bu fiyata bu parfüm inanın mucize. Umarım çok popüler hale gelmez. Enigma hakkında sevdiğim şey, bulunduğu alanda kesinlikle bir iz bırakması. Çoğu erkek kokusunda beni hayal kırıklığına uğratan şey bu parfümde asla yok. Üzerine ilk püskürttüğümde açık bir narenciye kokusu alıyorum. Sanki Bergamot. Bir süre sonra erkeksi çiçek notaları aldım. Buradaki tek çiçek notası belkide sardunya. Çalıştığım iş yerinin lobisine yapışıyor. Çok düzgün. Harika bir erkek kokusu olduğu için bu parfüme olumsuz yorum yapacak kişiler direk kbb uzmanına görülmeli. Bu şaheser için alberto sego ya teşekkürler.

sıra gelelim ikinci aldığım ürüne
ALberto segonun
Chanel - Bleu de Chanel erkek kod no: 1058 modeli

Kendimi güçlü hissettiğimde kullanıyorum. Orjinalden kat kat sağlam desem insanlar benimle dalga geçecek ama ne dedikleri umrumda bile değil. Alıp kullanınca ne demek istediğimi kesinlikle anlayacaklar. Gerçekten uzun süre devam eden güçlü bir koku. Alberto sego da daha güçlü kokular var. Ne kadar ağır ise o kadar kalıcılık artıyor ama çok ağır kokuları da sevdiğimi
söyleyemem. Bu orjinaline istinaden harika olmuş. Şişedeki sprey çok az sıkıyor ona rağmen performans harika. Çok uzun bir süre dayanır. Hem şişenin bitmesi çok uzun sürdü ve kalıcılı süper. Bir tane satın almak için yine sabırsızlanıyorum.Koku odunsu / narenciye ve özellikle bir kadın için şehvetli bir parfüm. Koku uzun sürüyor, özellikle narenciye notaları. Gerçek bir klasik. Çok dengeli. Ayrıca çok yönlüdür, bunu istediğiniz zaman istediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Toplantıdan tutun sporda bile. Deli gibi aşırıya kaçmayan harika bir ürün. Bu koku tüm vücut kimyanız ile harika çalışacak. Denemeye kesinlikle değer. Özellikle bu uygun fiyatlara.
Enigma modelini aldım alberto sego dan. Kısaca düşüncelerimi yazmak istedim almak isteyen arkadaşlar için.

Bu kokuyu kalabalık yerlerde kullandığınızda çok fazla övgü alacaksınız. En sıcak havada bile en az (6-8 saat) kalır ki bu en az kalma süresi. Yani kısacası çok uzun ömürlü. Sabah elbisemde , gömleklerimde rahat kokuyu hissediyorum. Bu model yılın herhangi bir zamanı veya herhangi bir mesiminde kullanılabilir. Çok yönlü. Eksileri: Çok popüler olacak gibi. Umarım herkes alıp ortalık enigmacılar ile kaynamaz. Ben benzersiz kokmayı seven biriyim.

Bu şimdiye kadar kullandığım en iyi parfümlerden biri. 4 adet aldım ve aldığıma hiç ama hiç pişman değilim. Diğer modellerini de kullanmayı bu ürünler bitince kullanmayı düşünüyorum. Genç veyahut yaşlı olun her yaş kategorisine uygun bir parfüm. Uzun süre birlikte olacağız gibi geliyor. Fiyat piyasadaki 1000 liralık parfümlere göre komedi sayılacak derecede de ucuz.
Lütfen kaliteyi bozmayın. Bu şekilde devam. Fiyat artsın ama kalite hep aynı kalsın. Bu zamana kadar her şey olumlu. Sizden defalarca alışveriş yaptım ve yapacağım. Black orchid üzerime yapıştı çıkmıyor.
Instagram sayfalarında bulunan müşterilere özel mesaj attım. Bu kadar tavsiye edilen bir parfümün daha doğrusu parfüm markasının gerçek olabileceğini düşünmemiştim. Bana herkes olumlu dönüş yaptı. Riske girdim ve ürünlerinden aldım. Mükemmel parfümleri var. Kesinlikle tavsiye ederim düşünmeden alın.
Rakip firmaların çekemediğini ve internet üzerinde kötü propaganda yaptiginı az çok yazdıklarından anladığım ve kullanarak gerçekten memnun kaldığım dürüst firmalardan biri. İlgileri ve ürünleri için çok teşekkür ederim.
Kolonya hediyeleri şu ortamda cidden mükemmel oldu ve çok şaşırdım.
Yeni versiyon aventus benim 2012 yılında aldığım aventus ile aynı seri gibi olmuş. Çok teşekkürler çok beğendim. Hatta sizinki daha kalıcı inanın şaşırdım.
yeni hermes orjinalden iyi beylerrr.
Enigma bence gerçekten bağımlılık yaratan bir koku. Ne ağır ne de hafif. Ton muhteşem ayarlanmış. Sabah bir kez püskürttüm ve gün boyunca rahat algılıyorum. Trauma daha yoğun ve buna istinaden daha da kalıcı ama tarz da benim için çok önemli. İkisini de beğendim. Yeni creed aventus modeliniz de bommmbaaa olmuş. Elinize sağlık.
sizden aldığım ysl black opium ile ilgili yazmak istedim. Bu parfümün yumuşak tatlılığını sevdiğimi söylediğimde abartı olmayacağını düşünüyorum. Birkaç ay önce nette yaptığım araştırma sonucu sizi buldum ve iyi ki de bulmuşum. Her yazılanı abartı olarak düşündüm ama satış konusunda ve ürün kalitesi konusunda olsun kaliteniz asla tartışılmaz. Şüphelerimin olumlu sonuçlanması beni her konuda mutlu etti. Kokuya gelecek olursa her mevsim kullanılabilecek ve en az orijinali kadar iyi bir ürün oluşturmuşsunuz. Bu fiyata inanın bu şekilde ürün geleceğini hiç düşünmezdim. Birçok kişi kokularını mevsimden mevsime çevirir ancak bu benim için tüm yıl süren bir anlaşma diye düşünüyorum. Bu modelinizi çok sevdim ve umarım kalite hep bu şekilde devam eder. Küçük sürpriz hediyeniz için de söylenecek tek kelime var : Harikasınız.
Bu zamana kadar orijinalleri ile kıyasladığımda en kalıcı parfüm. Süper kalıcı parfümler .. Paketleme harikaydı
Sizden hypnotic poison aldım ve lütfen magnetizm çıkarın
Ysl nin yeni modeli olan libre modeli ve en çok sevdiğim manifesto modeli çalışmanız olursa çok sevinirim. Önceki aldığım modeller süperdi bunların da güzel olacağını düşünüyorum
Buradan emre abiye selamlar diliyorum. Zor günlerde sipariş yanına koyduğunuz hediyelik sprey ek kolonya o kadar işime yaradı ki çok güzel bir süpriz oldu. Hediyeniz için çok teşekkür ederim. Parfümler zaten 5. siparişim. Elinize sağlık kalite hep aynı
Kolonyalarınız bile milletin parfüm diye sattığı ürünlerden kaliteli :D :D
creed aventus modeli harikaa
bence siz parfümlerinizi açık parfüm diye satmamalısınız.. İnsanlarda yanlış algı oluşur. Ben bu kadar harika ambalaj ve içerik görmedim. Mükemmelsiniz. Yıllardır orjinal alan biri olarak şu ana kadar verdiğim paralara üzüldüm. Üzdünüz beni :D gerçekten şaşırdım ürünlerin yüksek kalitesine. ilginiz içinde çok teşekkür ederim
Bu zor günlerce kolonya fiyatlarını da uygun tuttuğunuz için gerçekten ne kadar teşekkür etsem az. Dürüst ve ahlaklı firma olduğunuzu bir kez daha gösterdiniz. Bundan sonra parfüm konusunda sizdeyiz.
Aldığım ürünler
Tom Ford ombre leather (deri kokusu seven biri olarak ilgili arkadaş tarafindan tavsiye aldım - daha önce tuscan leather almıştım - dedim havalar ısınıyor ve biraz daha yumuşağı var mı ve bu kez Tom Ford ombre modelini önerdi. Sonuç harika ötesi.

Fahrenheit edpm modeli. ( Zaten orjinali kullanıyordum.) İnanın daha belirgin ve daha kalıcı. Harika notalarına ayrılıyor.

Ve enigma : övdükleri kadar varmış ve benden de övgüyü hakediyor. Sauvage kullanıcı olarak enigma modelini daha kaliteli buldum ve sudan ucuz. Kesinlikle fazla alıp yedekleyeceğim. Aldığınız para helali hoş olsun. Ortalıkta bu kadar sahtekar dolandırıcı varken böyle kaliteli ürün sunan firma az bulunur
bizi dinleyip tendre modelini çıkardığınız için çok teşekkürler. Sipariş geçiyoruz
Deneyeceğim
Merhabalar Salvatore Ferragamo Uomo varmı ?
Jean Paul Gaultier Scandal modeliniz gerçekten skandal. Bu nasıl kalıcılıktır abiii. Mükemmel olmuş. İnanın orjinalini almaya korkuyoruz artık fiyat pahalılığından. Kalitenizi bozmayın lütfen. Devamlı sizdeyim.
Valentino uomo çıkardığınız için çok teşekkürler. Orijinal ile birebir aynı olmuş , hatta daha iyi bile diyebilirim ..
Buaradan sesimi dinleyip scandal ve amouage serilerini de çok yakın bir sürede listeye ekleyeceğinizi duymak beni çok sevindirdi. Çok ilgili bir firma olduğunuz daha da kanıtlanmış oldu. Kalitenizi lütfen değiştirmeyin. (Her konudaki kalitenizi)
ya abi her modelinizi denedim harikasınız ama artık dsquared modellerini de çıkarın..
Müşteri ile ilgileri inanın harika. Biraz başlarını ağrıttım ama aşırı sabırlılar ve işlerinde çok bilgililer. Bu zamana kadar parfüm kullandığımı zannediyormuşum.
Amouage serisi de bekliyoruz sizden .. ürünler çok kalite
Alberto sego dan aldığım ürünlerden bahsetmek istiyorum.
En çok övülen ve sevilen erkek modeli diye belirttikleri

Enigma modeli: Neden bu kadar popüler olduğunu kesinlikle kullanınca anlayabilirsiniz. Parlak, sulu bergamot, tatlı ambroxan ile kaplı delici karabiber ile harika kombinasyona sahip. . Bu notaların yanında lavanta, vetiver ve baharatlı içeriklerle karışıyor. Son olarak sedir ile tatlı, biberli, odunsu bir kokuya kadar kurur ve hala önde gelen ambroksan ve biber etkinliğini koruyor. Taze, çiğ ve parlak bir koku. Yapan gerçekten harika tasarlamış . Enigma popülaritesini hak ediyor.

Trauma modeli: Hoş bir koku, neredeyse olağan dışı. Kuruma yani kokunun dip notaları özellikle çok hoştur. Koku ilk başta sıcak ve baharatlıdır. İçinde Meksika üretimi çok özel bir vanilya notası olduğunu da biliyorum. Elbisenize birkaç spreyden sonra burnu yaklaşık bir saat boyunca net etkileyecektir. Vanilya, altında "odunsu meyveli baharatlı" bir iksir oluşturmuşlar ve tatlı koku sevenler bu parfümle aşk yaşar. Bu kokunun genç erkekler için en uygun model olduğunu söyleyebilirim. Uzun ömürlüğülü asla tartışılamaz. Elbiseye sıktım 3 gündür hala derinden koku hissediliyor. Kokuyu gün boyunca alabilirsiniz.

last/brtt modeli: Bu inanılmaz bir parfüm. Fark edilir ve harika kokuyor. Hoş ve ilgi çekici. Gerçekten tatlı ve taze kokuyor. İçerisinde metalik bir şeyler de hissediyorum. Açılışta defne yaprağının harika ve enteresan kokusu ile ahşabın tatlı dokunuşu dans ediyor. Bol miktarda tatlı greyfurt ve bubble gum sakız var. Fark edilirlik gerçekten iyi. Bu modeli yabancı biri tasarlasa trend olmuştu. Bulunduğunuz ortam değiştirir ama en az 12 saat elbisemde kaldı. Mükemmel uzun ömürlü. Genel olarak bu kokuyu 8/10 oranında değerlendiririm. Buda bana göre şimdiye kadarki en iyi tasarımlardan biri. Bu fiyata bu kalitede ürün almak inanın zor. Çok aromatik ve çok derin notalar var. Bunu kendime uygulayıp kendimde kokladığımda resmen kendimi seviyorum. Süper muhteşem güzellik LAST/BRTT
Enigma modeli onca para verdiğim dior sauvage a tokat attı.. Yapanın eline sağlık
Chanel bleu eau perfume siyah şişe modeli birebir aynı arkadaşlar deneyin derim. Notalarına da harika bir şekilde ayrılıyor. Orijinallere verdiğim paraya üzüldüm. Gerçekten bu kadar kaliteli ürünü nasıl yaptınız şaşkınlık içerisindeyim. Zaten İsviçre esans getirttiklerini duyunca hemen aldım. İsviçre'den sağlıksız ürün üretileceğini düşünmedim ve gerçekten de fikirlerimin doğru olduğu kanısına parfümleri kullanınca anladım.
Ben parfümlerinden daha çok,,, ilgi alakalarını övbilirim. Paketim eve gelene kadar hiç bir sorunla karşılaşmadım. Paketlemeleri de harika idi. Kutular muntazam. Parfümlere zaten diyecek laf yok.
Alberto sego dan Chanel bleu parfüm versiyonu yani siyah yeni çıkan şişesinden muadil aldım. Piyasadaki tüm muadil markaları denedim bu modelde. Bunlardan daha iyi yapanı görmedim. İşlerinde harikalar. Chanel bile kıskanır diyebilirim
5-10 lira fazla diye kalitesiz ürünler kullanmayın. En iyi açık parfüm firması. Kullandım ve tavsiye ederim. Çok ilgililer ve sorun çözme konusunda da harika bir firma.
Ben kalıcılık ve fark edilirlikten çok koku kalitesine ve benzerliği önem veriyorum. İnanın çoğu ürününüz orjinali bile sollar. Kalitenizi lütfen bozmayın .
itiraf ediyorum ki bu fiyata bu kadar iyi ürünlerin geleceğini hiç tahmin etmiyordum.
Okuyucuların seçimi ve bu markayı değerlendirmeleri konusu için teşekkürler. Ne olursa olsun, tekrar tekrar aynı cümleleri sarf edebilirim. Alberto sego parfüm ülke içerisinde hep en çok satan parfüm markalarından biri olur bu kalite ile.
Avon signature parfümü yerine bir parfüm alıyordum. Nette araştırdım. Çokta sevdiğim bir parfümdü ama bulamıyordum. Alberto sego dan lex kodlu ürünü aldım ve inanın çok benziyor ve çok başarılı 🙏
Tom Ford serileri 10 numara . Ellerinize sağlık
alberto segonun erkek ve kendi tasarımlarını tavsiye ederim.
enigma : her mevsime giden az baharatlı rahat ve klas hissettiren erkek parfümü
trauma: biraz soguk havalara gidecek tatlı ve vanilyamsı süper farkedilir ve kalıcı biraz orta-ağır formunda erkek kokusu
last/brrt: biraz invictusa benziyor ama kesinlikle daha başarılı (ucuz olmasına rağmen) sportif ve fresh bir koku da denilebilir harika erkek kokularından biri ve orjinal invictustan kat kat kalıcı.
zeugma: tam sıcak hava kokusu denilebilir. okyanus vari ferah ama biraz sentetiklik var. Kalıcılık yine muhteşem ötesi. Yazlık parfüm için üstünde performansı beni mest etti.
Arkadaşımın tavsiyesi ile aldım. Tom Ford serileri harika olan parfüm markası. Aldıkları para helali hoş olsun.
Firmadan black Orkid aldım ve anlatılmaz yaşanır . (Nokta) > çok iyi
İnternette bu markayı çok araştırdım. Dedim bu işte bir şey var herkes övmüş . Riske girdim ve set kampanyası vardı ondan aldım. Yorumlar ile ürünler arasında alaka bile yok. Çünkü az bile övmüşler. Daha önce orijinal diye satılan ürünlere ve mağazalara bayıldığım paralara yanarım. Bu kadar saygılı ve dürüst işini yapan firma ülke içerisinde çok az kaldı. Aklımda ne soru varsa sordum ve tek tek cevapladılar. İlgililer. Alırken 1 saniye bile düşünmeyin. Alberto sego markası yakında herkes tarafından duyulur zaten. Çok kaliteli ürünler. Ellerine sağlık. Bizim insanımız ve bende dahil biraz ön yargılıyız. Bir şeylere çok para verince psikolojimiz rahatlıyor ve o ürüne iyi diyoruz. Bu firmanın parfümleri hem ekonomik hemde muhteşem kalite. Umarım bozulmazlar.
Abartmıyorum one million ve yine paco rabanne one million lucky modeli orjinale kafa attı. Nasıl yapıyorsunuz abi bunu :)) her türlü kefilim bu iki modele
Yapılan yorumların yüzde 99u olumlu olduğu için şüphelendim.Parfüm bugün geldi 1 hafta kullandıktan sonra tecrübemi buraya yazacağım.
Parfüm kültürü olan biri bu marka için asla olumsuz bir şey yazamaz. Harika benzerlik ve harika notalara sahip. Adamın biri tobacco vanille çok ağır yazmış. Onun orjinali de ağır ve güzel kardeşim ama sen 2000 liralık parfümü hiç denemeden buralardan ürün alıyorsun ve herkesin tarzı da farklı. Biri hafif sever , biri ağır koku sever , biri çiçekli sever ... Ürünü alırken orjinalleri ile kiyasliyorum ve size şaka gelebilir ama orjinalden bile daha iyi performanslı ve koku kalitesinde ürünler çıkmış resmen. Mağazadan bir şişe parfüm parasına alberto sego dan 10 çeşit parfüm alıyorum ve inanın şu modeli de kötü diyeceğim bir tane bile yok. Rahatlıkla alışveriş yapabileceğiniz ve çok ilgili bir firma
Arkadaş hiç mi alkol kokmaz .. müşteri hizmetlerindeki arkadaş parfümlerin özel demlendiğini ve filitrelendiğini belirtti. O şekilde yapmadan satmıyorlarmiş bile. Tom Ford Black Orkid ile enigma modellerinden aldım ve inanılmaz kalite.
Aldığım modellerini söylüyorum.
Hepsi süper kalıcılık ve süper fark edilirlik.
Orjinallerini de kullnan biri olarak söylüyorum. Favori listemdir ve herkese tavsiye ederim alberto sego markasıı...
Benim aldıkları
mal: jpg ultra male
enigma
trauma
orc : tom ford black orchid
hrm: terre hermes
dhi: dior homme intense

eşime aldıklarım:
vkr versace bright crytal
opiu: ysl black oium
zen: shizeido zen
noa: cacharel noa

içinden bunu beğenmedik dediğim bir model dahi yok..
Markaların karşılığı olan modellerinizden çok trauma modeline daha da bir hayran oldum. Kim bunu yaptıysa gerçekten hiç bir parfüme benzemiyor ve muhteşem ötesi güzel. Ateş ediyor ateş...
kokular cidden orjinaline yakın mı?
Orjinallerin çok pahalı olduğu şu dönemde güzel alternatif. Performansları ve koku kaliteleri kullanıcı olarak gerçekten tavsiye edilecek şekilde. Kendi tasarimlari da tavsiye edilir. Trauma tam bir soğuk hava kokusu.
Bond no 9 bire bir aynı .. hatta kalıcılık mükemmel ... Şaşırttı
Bu markayı çoğu sitede araştırdım. Sanırım çok net ve belli bir şekilde rakip firmalar tarafından kıskançlık namına çalışmalar yapıyorlar karalama adına. Merak ettim aldım ve inanın çok başarılı. Tebrik ederim. Artık hep bu markadayım. Modelleri biraz daha arttirsalar daha güzel olacak.
Böyle ince detaylar ile bilgilendirmeleriniz cidden hoş
Keşke şubeleriniz de olsa. Netten ilk kez kör alış parfüm aldım ve ilk kez memnun olduğum nadir tek firmasınız. Böyle gider ise tüm modellerinizi deneyecek gibiyim. Şimdiye kadar onca yüksek ücretlere verdiğim paralara yanıyorum. Umarım kalitenizi bozmazsınız.
Erkek parfümünüz enigma bence dior sauvage dan kat kat iyi ve daha belirgin bir koku onca para vermekten kurtardınız beni. Elinize sağlık. Bu kadar berrak net kokup bu fiyata satılan bir ürünü sunduğunuz için çok saolun.
Umarım 4 lü set kampanyası devam eder. Versace eros ve enigma modeline bayıldım.
Ben bu yaşıma kadar hiç açık parfüm kullanmamıştım. Alberto sego markasını internette araştırma sonucu buldum. İnanın harika ürünleri var. Bu zamana kadar boş yere tonla para harcamışım parfüme. Fİyat , kalite, performans hepsi 10 numara.
Alberto sego nun black orkidi efsanedir.
Ablam bu markadan set almış ve hepsi harika. Bayıldımmm. Bende sipariş ettim whatsap hattından şimdi yoldalar inşallah benim beğendiğim modeller de kaliteli çıkar.
favori modellerim
erkek: trauma, enigma, bnd, aqv, orc (unisex), tbc, cprv
bayan: opiu, v.kr, hyp
Firmanın ilgilenenleri çok kibar ve benim gibi bir müşteriye karşı bile çok sabırlı :D Ben bile bu kadar uğraşmazdım kendimle. Süper parfümler için çok teşekkürler.
beylere burdan sesleniyorum süper fark edilir ve kalıcı modellerinden biri viw kodlu parfümleri. Bence denemeniz sizin için çok büyük
İlk kaygı ile yaklaştım ama bir adet aldım. Sonra bir adet aldigima pişman oldum çünkü set kampanyası daha uygun :) set aldım 2 kere .. 9 tane parfüm aldım alberto sego dan. Hepsi farklı model. Mükemmel urunler. Favorim erkekte trauma bayan da hypnose
Firma her konuda güvenilir .. ürünler süper . Sevgilim bayıldı harika hediye oldu .
Arkadaş Hermes aldım alberto sego dan cidden orjinal bile sönük kalır diyebilirim ..
Bu markadan erkek modellerinden enigma, trauma, ewren, last brtt ve bond no 9 modellerini aldım
bayan modellerinden de black opium (harika ötesi), 212 sexy ve vip modellerini aldım mükemmel parfümler yapıyorlar.
Bu yazıdan sonra haybeye parfüm aldığımı düşündüm :D süper bilgiler içeriyor ve işin çakallıklarını çok güzel anlatmışsınız. Ürünlerinizi de deneyeceğim. Bilgilendirme için çok teşekkür ederiz. Faydalı bir yazı
Umarım kalitenizi hiç bozmazsınız. Ekşi sözlükte gördüm baya övmüşlerdi riske girdim aldım. İyi ki almışım. Cacharel noa modelinden aldım kalıcılık orijinalden daha iyi diyebilrim.
Enigma modeli süper bence bu modeli yabancı biri yapsa şu an dünyaca tanınmış bir parfümör olurdu.
Gerçekten ürünlerinize hayranım. Set kampanyanızdan faydalandım ve bu kadar kaliteli ürünler göndereceğinizi düşünmemiştim. Bu ek bilgiler ile insanları aydınlattığınız için de ayrıca teşekkür ederim. Sprey konusuna bende dikkat etmeyenlerdenim.
çok güzel bilgilendirme çok tşkler.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.